Mobil Sağlık

Fazilet Osgb olarak, işe girişlerde ve periyodik olarak yapılması zorunlu olan çalışanlarınızın sağlık tarama ve testleri hakkında Mobil Sağlık Aracımız vasıtasıyla işyeri sınırlarınız dâhilinde gerekli işlemler ele alınmaktadır.

MEMNUN FİRMALAR

0000000

İŞ GÜVENLİĞİ

00000000

MOBİL SAĞLIK

00000000

RİSK ANALİZİ

000000

MOBİL SAĞLIK

Mobil sağlık hizmeti,işyerlerindeki personellere meslek hastalığı ve kişisel maruziyetleri önlemek adına belirli aralıklar da yaptırmaları gereken tüm tıbbi tahlil ve tetkikleri çalıştıkları işyerinde yapmalarına imkan tanıyan mobilize sağlık hizmetlerine verilen genel bir isimdir. Mobil sağlık aracı; mobil sağlık servisleri için özel olarak üretilmiştir. Mobil sağlık araçlarında mobil sağlık tarama ekipmanları bulunur.

Mobil sağlık araçları, personellerinde yerinde sağlık hizmeti alması amacı ile yapılmıştır.
İş güvenliğini sağlamak amacı ile işyeri hekiminin çalıştığı sağlık araçları personellerin meslek hastalıklarını önlemesine yardımcı olur. İstanbul OSGB sektöründe faaliyet gösteren ve OSGB hizmetleri veren Fazilet OSGB şirketinden Mobil Sağlık Hizmetleri alabilirsiniz.

SORULARINIZ !

Akciğer grafisi, Portör Taraması, Odiometri, Spirometri, Aşı Uygulması vb…

İşe başlama tarihinden itibaren kayıt altına alınması ve periyodik tekrarları kurumlar için zorunludur.

Hastanelerde zaman ve yüksek meblağlara çıkan bu testler, mobil sağlık ile hem zamanın hem de  daha düşük meblağlar ile hizmet alabilmektesiniz.

AZ TEHLİKELİ SINIFTA

Çalışan başına ayda en az 5 dakika.

ÇOK TEHLİKELİ SINIFTA

Çalışan başına ayda en az 15 dakika.

TEHLİKELİ SINIFTA

Çalışan başına ayda en az 10 dakika.

MOBİL SAĞLIK

İletişime geçin size mobil sağlık ile detaylı bilgi verelim.

BİZİ TAKİP EDİN !

TEKLİF ALIN !