FAZİLET OSGB

Başarımız ve OSGB Geçmişimiz.

Alanında uzman iş sağlığı ve güvenliği kadromuz ile değerli firmalarınıza en iyi hizmeti vermek için bir tık uzağındayız.

FAZİLET OSGB

Fazilet Ortak Sağlık Güvenlik Birimimiz, İş yerlerine İş Sağlığı ve Güvenlik Hizmetlerini vermek için gerekli, yönetmeliğe uygun olarak mevzuatın gerekliliğine sahiptir, iş sağlığı ve güvenliği konusunda ellerin (İş Güvenliği Uzmanı, İş Yeri Hekimi ve Diğer Sağlık Personelinin) oluşturduğu yasal olarak; “Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş, özel kuruluşuz."

Fazilet Ortak Sağlık Güvenlik Birimi (OSGB); Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından; İş Sağlığı ve Güvenliği kapsamında yetkilendirilmiş bir kurumdur.

FaziletOrtak Sağlık Güvenlik Birimi (OSGB) ; İş Sağlığı ve Güvenliği (İSG) alanında firmalara çözüm ortağı olmak üzere kurulmuştur. Öncelikli amacı, firmaların İş Sağlığı ve Güvenliği kapsamında ihtiyaç duyduğu veya duyabileceği tüm hizmet alanlarında onların yanında olmaktır.

Fazilet Ortak Sağlık Güvenlik Birimi (OSGB) ; Yeterli Sayı ve donanıma sahip işyeri hekimi, iş güvenliği uzmanı, Diğer sağlık personeline ve güler yüzlü yöneticilerinin olduğu uzman ekibe sahip bir kurumdur.

Ayrıca şirketimiz, İstanbul bölgesinde 10 yıldır İş Sağlığı ve Güvenliği (İSG) sektöründe hizmet veren, alanında ilgi gören ve bu alanda kendisini ispatlamış bir kurumdur.

1500 MEMNUN FİRMALAR
4000 RİSK ANALİZİ
3000 SAĞLIK TARAMASI
1000 PERİYODİK ÖLÇÜMLER
4000 İŞ GÜVENLİĞİ
4000 İŞYERİ HEKİMLİĞİ

Firmanızın İş Güvenliği Bizden Sorulur!

MİSYONUMUZ

‘İşyerlerinde iş sağlığı ve iş güvenliği hizmetlerini, koruyucu ve önleyici bir anlayışla sunarak, iş güvenliğini sağlamaktır’

VİZYONUMUZ

‘Çözüm ortağı olduğu tüm işyerlerinde, güvenilir, kaliteli ve itibarlı bir kurum olmayı ve sürdürmeyi başarmaktır.’

''Mükemmellik bir beceri değil, tavırdır.'' - Ralph Marston

Profosyonel kadromuz ile firmanıza 6331 sayılı iş sağlığı ve kanunun gerekli olan bütün yükümlülüklerini firmanız adına üzerimize düşen görev yükümlülüğü bilinci ile size değer katacak en iyi hizmeti vermeyi hedef koyan bir osgb kuruluşuyuz.

FAZİLET OSGB

Hizmetten Enstantaneler.

Siz değerli firmalara, en iyi hizmeti sunmak adına gerek bedenen gerek ruhsal gerekli çalışmaları uzman kadromuz ile çalışıyoruz.

ÖMER CELEP

MÜDÜR

RECEP BÜYÜKGÖZ

İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI

MUSTAFA SAĞLAM

İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI

SAMET USTA

İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI