İş Güvenliği

Fazilet Osgb bünyesinde bir çok uzman iş güvenliğimiz ile firmalarınıza değer katacak, yönetmelikteki kriterler doğrultusunda  iş güvenliği hizmetinizi en iyi şekilde yerine getirmek için 2013 yılından beri faaliz.

MEMNUN FİRMALAR

00000000

İŞYERİ HEKİMLİĞİ

000000

İŞ GÜVENLİĞİ

000000

RİSK ANALİZİ

000000

İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLARIMIZ NE YAPAR ?

İş güvenliği uzmanlığı sertifikasına sahip, Çalışma bakanlığı tarafından verilmişi bir kurumuz.

Yetkisi olmayan  işyerlerinde görevlendirilmez ve bu gibi işyerlerine hizmet veremez. İş güvenliği uzmanlarımız işyerlerini düzenli bir şekilde ziyaret eder. İş sağlığı ve güvenliği ile ilgili programları kullanılarak işyerindeki tüm çalışanların kayıtlarını bilgisayar ortamında tutar.

Yönetmelikte yer alan görevleri yapar iken, işin  akışını aksatmamak ve işverenin ve işyerinin meslek sırları, ekonomik ve ticari durumları hakkındaki bilgiler ile çalışanın kişisel sağlık dosyasındaki bilgileri gizli tutmakla yükümlü olduklarının bilincinde hareket eder.

Ataması yapılarak görevlendirildiği işyerinde yapılan çalışmalara ilişkin tespit ve tavsiyeleri iş sağlığına ilişkin çalışmalarını, iş güvenliği uzmanı ile birlikte yapılan çalışmaları ve gerekli gördüğü diğer hususları onaylı deftere yazarlar. Ayrıca düzenli aralıklar ile gözetim-denetim raporu hazırlayarak işvereni/işveren vekilini bilgilendirirler.

İşveren ile birlikte…

Hizmet verilen tüm iş yelerinde çalışanların tamamını ve işe yeni girenlerin işe giriş eğitimlerini, gerekli gördükleri ortam ölçümlerini yönetmeliklerde istenenleri dikkate alarak kayıt altına alır ve işvereni/işveren vekilini bilgilendirirler.

SORULARINIZ

Az tehlikeli sınıfta yer alanlarda, çalışan başına ayda en az 10 dakika.

Tehlikeli sınıfta yer alanlarda, çalışan başına ayda en az 20 dakika.

Çok tehlikeli sınıfta yer alanlarda, çalışan başına ayda en az 40 dakika.

AZ TEHLİKELİ SINIFTA

Çalışan başına ayda 10 dakika.

ÇOK TEHLİKELİ SINIFTA

Çalışan başına ayda en az 40 dakika.

TEHLİKELİ SINIFTA

Çalışan başına ayda en 20 dakika.

ÇALIŞAN SAYINIZ ?

Çalışan sayınıza  ve tehlike sınıfınıza göre teklif alın !

BİZİ TAKİP EDİN !

TEKLİF ALIN